Három nap........

Megosztás

Nagyon hosszúak a napok, úgyhogy most gyorsan ami lemaradt eddig.

A pálya verseny utolsó napján vártuk azt a régen várt váltót........hát nem úgy sikerült, ahogy kellett volna. Ugyan lányaink 13 váltó közül a hetedikek lettek, de a dánokat még le kellett volna lépnünk ahhoz, hogy elobbre lépjünk. Ádámék váltója hatodik, Bencéék pedig elképesztoen rossz váltásokkal nyolcadikok lettek.

Hááát emésztettük egy darabig.....

Másnap szabadnap volt és mi Brugge-be mentünk vígasztalódni.

Gyönyöruséges város......

mindenki kedvére....

Pici Velence, avagy pici Amszterdam......

csónakból.......

valami csoda.....

...a brüsszeli csipkérol, meg a csodafinom csokikról nem is beszélve.

.....és jött az utca, ahol szintén rövid a 200 m mindannyiunknak. Réka mégis elorelépett a pálya 300-hoz képest.

12 embert vert meg.

Esztó ideje sem rossz.

Fiaink még kevésbé sprinterek, úgyhogy ezt nem is részletezném. Jó volt ráhangolódásnak.

Nagyon kemény  a pálya. Iszonyat nehéz kanyarokkal, tömegben kifejezetten nehezen lehet lekuzdeni ezekbol is kettot.

Nagyon számítottunk Esztó jó szereplésére 10000 eliinációban, és valóban hihetetlenül jól ment ennek a távnak az 5000-es selejtezojében.

Bátor futással, vezetést is vállalva, még egy intést is begyujtött.......szóval tökéletes volt 4997 méterig.

Mert ott hagyta abba a biztos továbbjutás reményében a korizást, ami végzetes hiba volt.

Nem akartunk hinni a szemünkek, hogy nem lett meg a dönto, mert még ketten begurultak elé a továbbjutó helyre........ jajjjjjj.

Ádinak borzasztó eros volt  a futama,

vagy 12 másodperccel gyorsabb, mint a másik elofutam. Két kört kellett volna még bírni a továbbjutáshoz.

Bence 500-a pedig csak ráhangolódás a holnapi 10000 méterre.

Jó éjt mindenkinek........aludjatok helyettünk is....:))

Mi

Megosztás

img
2019-ben a szakma szavazatai alapján a következő elismerésekben részesültek egyesületünk sportolói és fontos személyiségei:

Az Év Ifjúsági Sportolója: Bíró Hanna junior és felnőtt magyar bajnok, junior EB 4. helyezett

Az Év Felnőtt Női Sportolója: Gardi Dominika, felnőtt magyar bajnok EB és VB 8. helyezett

Az Év Felnőtt férfi Sportolója: Erdős Dávid, felnőtt magyar bajnok

Az Év Edzője: Kéri Ferenc

A "Magyarország Görkorcsolyasportjáért" elismerést kapta Gardi János, aki nemzetközileg elismert szaktekintély mind a versenybíráskodás, mind a doppingkérdések területén.

Az "Év Tornádója 2019" elismerést közönségszavazatok és az edzők szakmai véleménye alapján Bíró Hanna érdemelte ki

Újdonságok
A közelgő saját rendezésű Kelet Európa Kupa versenykiírása a letöltések között
2024.04.11
A tatabányai diákolimpia döntőjének versenykiírása a letöltések között
2024.04.10
Az idei nyári táborok előzetes plakátja a honlap "nyári táborok" oldalán megtalálható
2024.03.05
Nagy örömünkre sok-sok új arcot láthatunk rendszeresen a legkisebbek edzésein. A szezon legfontosabb tudnivalóiról beszélünk a március 7-i szülői értekezleten a Sólyom utcában az edzés időtartama alatt.
2024.03.03
Nagypályás jegesek! Sipirc a sportorvoshoz! Január 13-ig kérem a kék könyveket, hogy tudjak nevezni!!!
2016.01.10
Összes újdonság megtekintése

A Tornádó Team görkorisai hálásan megköszönik mindenkinek, aki adója 1%-ával a csapatot támogatta
Adószám:18466553-1-06
Támogatásokat az év folyamán egyéni szponzorként, vagy a csapat támogatójaként az 57400217-11087917 számú bankszámla számon fogadjuk köszönettel.