Junior EB Heerde/ Pálya 1. nap - 300 méterek és pont elimináció

Megosztás

Junior EB Heerde/ Pálya 1. nap - 300 méterek és pont elimináció Remek körülmények között megkezdődtek az EB versenyei

Tökéletes feltételek,azaz szuper pálya, és a hollandok mindig profi versenyrendezése mellett, a 300 méterekkel és a ponteliminációval vette kezdetét a görkorcsolya Európa Bajnokság.
Nagyszerűen mentek a magyar versenyzők. 300 méteren hatalmas egyéni csúcsokat futva, remek helyezéseket értek el. A remek kezdés mellé láthattunk örömkönnyeket is, amire nemigen volt eddig példa. Szögi Tomi remek idővel lett 16.IT. 22. Dávid bemelegítésképpen 26.

Lilla , Fanni, Szani 300 métere nagyon jó volt kezdetnek, hogy bátran vegyék a következő akadályokat. Domka és Nóra is döntőbe jutottak 300 méteren, 9. és 12. hellyel zártak.

A mezőny nagyon erős minden korosztályban, minden egyes helyezés nagyon értékes.Panni nagyszerű 13, helyet szerzett az 5000 méter pontversenyben

Kiemelkedett a junior B-s fiúk fantasztikus 5000 méter pontja, ahol soha nem látott összmunkával, egyenrangú konkurenciái voltak európai ellenfeleiknek. IT, Boti, Dávid, igazi csapatként , egymást segítve harcolták végig Európa legjobbjaival a távot.

Ugyanezt láthattuk Nóra és Domka 10000 méter pont eliminációs versenyében, még akkor is, ha Domka két ponttal elért hatodik helye még nem igazán az, amit várt magától.

Megosztás

img
A MOGSZ szakembereinek szavazatai alapján 2016-ban az év edzője: Kéri Ferenc, utánpótlás sportolói Kopilovic Eleonóra és Szögi Tamás, utánpótlás edzője: Németh Tibor (Tatabánya). Az Év férfi görkorcsolyása Iványi Tamás, női görkorcsolyása pedig Gardi Dominika.

Újdonságok
Nagypályás jegesek! Sipirc a sportorvoshoz! Január 13-ig kérem a kék könyveket, hogy tudjak nevezni!!!
2016.01.10
Sportolói igazolás a letöltések között! Gyertek pecsételtetni és aláíratni!
2012.09.23
MINIK! Aki hallja adja át.. Jövőhéten azaz július utolsó hetében szünetet tartunk. 1 hét pihi után augusztusban folytatódnak az edzések!!!! Addig is mindenkinek jó nyarat. Az Európa Bajnokságon lévőknek pedig tesséék nagyon nagyon szorítani!! Eszter, Niki, Orsi
2011.07.21
Minik! Szombaton (04.16.) Az Intersport előtt bemutatót tartunk! (Napfény park) A bemutató 13:00-kor kezdődik DE a gyülekező fél egy és háromnegyed egy között van. Kori,védők,sisak. Aki csak tud jöjjön, hogy megmutassuk milyen ügyesek vagyunk :) Eszter
2011.04.15
Minik! Ha véletlenül esne az eső kedden vagy csütörtökön (ami kizárt.. ), akkor a Napos úti tornaterembe gyertek! (Izabella hídon át, első lehetőségnél jobbra.. és az utca végén a bal oldalon van az iskola :) ) Az időpont maradt.. 6-7-ig, de ha lehet már háromnegyed 6ra gyertek, hogy időben kezdhessünk!! Addig is mindenki erősen szorítson, hogy süssön a nap.. mert ugye Szombaton verseny.. :)
2011.03.28
Összes újdonság megtekintése

A Tornádó Team görkorisai hálásan megköszönik mindenkinek, aki adója 1%-ával a csapatot támogatta
Adószám:18466553-1-06
Támogatásokat az év folyamán egyéni szponzorként, vagy a csapat támogatójaként az 57400217-11087917 számú bankszámla számon fogadjuk köszönettel.