Nagypályás Gyorskorcsolya Összetett Országos Bajnokság - Budapest

Megosztás

Nagypályás Gyorskorcsolya Összetett Országos Bajnokság - Budapest Sántha Blanka és Szögi Tamás a negyedik helyen zárták az Országos Összetett Bajnokságot Budapesten.

Sántha Blanka és Szögi Tamás a 4. helyen végzett

az Országos Nagypályás Összetett Gyorskorcsolya Bajnokságon Budapesten

Szép sikerekkel kezdték az új évet a Tornádó görkorisai, ezúttal jégen.

A 9 főből álló Tornádós különítmény az Országos Nagypályás Összetett Bajnokságon állt rajthoz, ahol négy táv összetett eredménye alapján hirdettek eredményt.

A közelmúltban az Európa Bajnokságon az 500 méteren harmadik helyen végzett Nagy Konrád nevével fémjelzett sportágban Magyarországon egyelőre messze vannak a feltételek az ideálistól. Ennek ellenére a hazai gyorsasági görkorisok követve a nemzetközi példát elindultak ezen a nemcsak hogy rögös, de igen - igen csúszós úton. A kezdeti próbálkozások szép sikereket eredményeztek.

Sántha Blanka és Szögi Tamás, akiknek alkalmuk volt már a válogatott keretben is edzőtáborozáson részt venni, ők mindketten a nagyon értékes negyedik helyet hozták el.

Remekül szerepelt Erdős Dávid, akinek ez az első versenyszezonja jégen. Ő a 6. helyen végzett. Iványi Tamás is szép teljesítményként a 7. helyen végzett, míg Kopilovic Eleonóra a 8. helyen zárta a bajnokságot. 10. helyen végzett Török Réka, és a csapattal tartó ifjú tehetségek Urbán Boglárka, Bíró Hanna, és Zolván Barbara is derekasan állták a mínuszokat és az embert próbáló távokat.

Megosztás

img
2019-ben a szakma szavazatai alapján a következő elismerésekben részesültek egyesületünk sportolói és fontos személyiségei:

Az Év Ifjúsági Sportolója: Bíró Hanna junior és felnőtt magyar bajnok, junior EB 4. helyezett

Az Év Felnőtt Női Sportolója: Gardi Dominika, felnőtt magyar bajnok EB és VB 8. helyezett

Az Év Felnőtt férfi Sportolója: Erdős Dávid, felnőtt magyar bajnok

Az Év Edzője: Kéri Ferenc

A "Magyarország Görkorcsolyasportjáért" elismerést kapta Gardi János, aki nemzetközileg elismert szaktekintély mind a versenybíráskodás, mind a doppingkérdések területén.

Az "Év Tornádója 2019" elismerést közönségszavazatok és az edzők szakmai véleménye alapján Bíró Hanna érdemelte ki

Újdonságok
Az idei nyári táborok előzetes plakátja a honlap "nyári táborok" oldalán megtalálható
2024.03.05
Ngy örömünkre sok-sok új arcot láthatunk rendszeresen a legkisebbek edzoésein. A szezon legfontosabb tudnivalóiról beszélünk a március 7-i szülői értekezleten a Sólyom utcában az edzés időtartama alatt.
2024.03.03
Nagypályás jegesek! Sipirc a sportorvoshoz! Január 13-ig kérem a kék könyveket, hogy tudjak nevezni!!!
2016.01.10
Sportolói igazolás a letöltések között! Gyertek pecsételtetni és aláíratni!
2012.09.23
MINIK! Aki hallja adja át.. Jövőhéten azaz július utolsó hetében szünetet tartunk. 1 hét pihi után augusztusban folytatódnak az edzések!!!! Addig is mindenkinek jó nyarat. Az Európa Bajnokságon lévőknek pedig tesséék nagyon nagyon szorítani!! Eszter, Niki, Orsi
2011.07.21
Összes újdonság megtekintése

A Tornádó Team görkorisai hálásan megköszönik mindenkinek, aki adója 1%-ával a csapatot támogatta
Adószám:18466553-1-06
Támogatásokat az év folyamán egyéni szponzorként, vagy a csapat támogatójaként az 57400217-11087917 számú bankszámla számon fogadjuk köszönettel.