Versenynaptar

Görkorcsolya Jégkorcsolya Edzőtábor Pihenők Nemzetközi versenyek
2017-05-27 - 2017-05-28 EEC 3 Ostrava Részletek
2017-05-19 - 2017-05-21 Európa Kupa/EEC 2 Gera Részletek
2017-05-13 - 2017-05-14 EEC 1 Szeged/ Junior OB és GP 3. Részletek
2017-05-02 - 2017-05-02 Országos Diákolimpia Döntő / GP 2. Részletek
2017-04-28 - 2017-04-30 Európa Kupa Gross Gerau Részletek
2017-04-21 - 2017-04-23 Európa Kupa Geisingen Részletek
2017-04-12 - 2017-04-14 Ferre Spruyt Workshop Részletek
2017-04-08 - 2017-04-09 Idény nyitó verseny GP 1 Részletek
2017-03-18 - 2017-03-18 Teremgörkori Részletek
2017-02-25 - 2017-02-25 Homokhát Kupa Részletek
2016-09-10 - 2016-09-16 Junior-és felnőtt Világbajnokság/ Nanjing Részletek
2016-08-27 - 2016-08-28 Junior Országos Bajnokság/ Szeged Részletek
2016-08-12 - 2016-08-14 Európa Kupa Döntő/ Oostende Részletek
2016-07-23 - 2016-07-30 Junior-és Felnőtt Európa Bajnokság / Heerde Részletek
2016-07-02 - 2016-02-03 Kelet-Európa Kupa/EEC/ Tatabánya Részletek
2016-06-25 - 2016-06-26 Kelet-Európa Kupa/EEC/ és Felnőtt Bajnokság /Szeged Részletek
2016-06-10 - 2016-06-12 Kelet -Európa Kupa/EEC/ Veseli Részletek
2016-06-03 - 2016-06-05 Európa Kupa/ Wörgl Részletek
2016-05-27 - 2016-05-29 Európa Kupa/Kelet-Európa Kupa-EEC!!/ Gera Részletek
2016-05-25 - 2016-05-25 Kengurul /Görkoris Ovisok Játékos Vetélkedője Részletek
2016-04-30 - 2016-05-01 Európa Kupa/Heerde Részletek
2016-04-22 - 2016-04-24 Európa Kupa Gross Gerau Részletek
2016-04-15 - 2016-04-17 Európa Kupa Geisingen Részletek
2016-04-09 - 2016-04-10 Dóm -Decathlon Kupa Részletek
2015-10-03 - 2015-10-04 Tatabánya idényzáró Felnőtt OB Részletek
2015-09-05 - 2015-09-06 Szombathely GP. 5. Részletek
2015-07-04 - 2015-07-05 Turul Kupa EEC Kelet-Európai Kupa - amatőr GP 4. Részletek
2015-05-30 - 2015-05-31 Junior OB Szeged . GP. 3. Részletek
2015-05-14 Kengurul - Játékos ovis vetélkedő Részletek
2015-05-01 Diákolimpia Országos Döntő és amatőr verseny GP. 2. Részletek
2015-04-11 - 2015-04-12 Dóm Kupa (OEC) Kelet-Európ Kupa GP. 1. Részletek
2015-03-07 Gör-Deszk - Sprint Fedettpálya Részletek
2015-03-01 Homokhát kupa Részletek
2015-02-07 Tatabánya, Fedettpálya Részletek
2015-01-27 - 2015-01-27 Hóvirág Kupa - háziverseny Részletek
2014-06-21 - 2014-06-22 Országos Utánpótlás Bajnokság Szeged Részletek
2014-06-07 - 2014-06-08 EK Wörgl Részletek
2014-05-31 - 2014-06-01 EK Szeged Részletek
2014-05-16 - 2014-05-18 EK Gera Részletek
2014-05-11 - 2014-05-11 Országos Diákolimpia Döntő Részletek
2014-05-09 - 2014-05-11 EK Mechelen Részletek
2014-05-03 - 2014-05-04 EK Heerde Részletek
2014-04-25 - 2014-04-27 EK Gross Gerau Részletek
2014-04-19 - 2014-04-22 EK 3 Pálya Pibrac Részletek
2014-04-12 - 2014-04-13 EK Bologna Részletek
2014-04-05 - 2014-04-06 Dóm Kupa 2014 Szezon nyitó verseny Részletek
2013-04-06 - 2013-04-07 EK Szeged Részletek
2013-03-29 - 2013-04-01 3.Pistes. Három Pálya verseny Részletek
2013-02-23 Homokhát Kupa, Indoor Race Részletek
2012-10-05 - 2012-10-07 Európa Kupa "A" Geisingen Final Részletek
2012-09-14 - 2012-09-16 Európa Kupa "B" Slomzkyn Részletek
2012-08-10 - 2012-08-12 Európa Kupa "A" Zandvoorde Részletek
2012-06-29 - 2012-07-01 Európa Kupa "B" Obergrafendorf Részletek
2012-06-23 - 2012-06-24 Junior Országos Bajnokság Részletek
2012-06-22 - 2012-06-24 Európa Kupa "B" Benatky Részletek
2012-06-15 - 2012-06-17 Európa Kupa "A" Haulerwijk/Wal Részletek
2012-06-08 - 2012-06-10 Európa Kupa Wörgl Részletek
2012-06-01 - 2012-06-03 Európa Kupa "B" Spinea/Noale Részletek
2012-05-25 - 2012-05-27 Európa Kupa "A" Pollenza Részletek
2012-05-25 - 2012-05-25 Országos Diákolimpia Döntő Részletek
2012-05-18 - 2012-05-20 Európa Kupa "B" Gera Részletek
2012-05-11 - 2012-05-13 Európa Kupa "A" Mechelen Részletek
2012-05-04 - 2012-05-06 Európa Kup"A" Heerde Részletek
2012-04-27 - 2012-04-30 Európa Kupa "A" Gross Gerau Részletek
2012-04-13 - 2012-04-15 Európa Kupa "A" Szeged Részletek
2012-03-31 - 2012-04-01 Európa Kupa "A" Bologna Részletek
2012-01-21 III.Homokhát Kupa 2012 Részletek
2011-11-18 Országos Utcai Felnőtt Bajnokság Részletek
2011-10-08 Vértes Kupa/Tatabánya Részletek
2011-10-02 Mézeskalács Kupa Szeged Részletek
2011-09-25 Berlin Marathon Részletek
2011-09-17 - 2011-09-18 Felnőtt OB/ Szombathely Részletek
2011-09-02 - 2011-09-11 Junior és Felnőtt Világbajnokság Részletek
2011-07-30 - 2011-08-06 Junior A és Felnőtt Európa Bajnokság Részletek
2011-07-13 - 2011-07-23 Junior B és Kadett Európa Bajnokság Részletek
2011-07-01 - 2011-07-03 EURÓPA KUPA/Tatabánya Részletek
2011-06-25 - 2011-06-26 Dél Csillag Kupa /Junior Országos Bajnokság Részletek
2011-06-11 - 2011-06-12 Benátky/ Nemzetközi Részletek
2011-06-03 - 2011-06-05 Gera/Nemzetközi Részletek
2011-05-27 - 2011-05-28 Országos Diákolimpia Döntő Részletek
2011-05-20 - 2011-05-22 EURÓPA KUPA/Wörgl Részletek
2011-05-14 - 2011-05-15 Orlica Részletek
2011-05-05 KENGURUL Részletek
2011-04-30 - 2011-05-01 EURÓPA KUPA / Heerde Részletek
2011-04-15 - 2011-04-17 EURÓPA KUPA/Gross Gerau Részletek
2011-04-09 - 2011-04-10 EURÓPA KUPA/BOLOGNA Részletek
2011-02-25 - 2011-02-27 Jeges Diákolimpia Döntő Részletek
2011-01-22 II. Homokhát Kupa/Fedettpályás Görkorcsolya verseny Részletek
2010-12-24 KARÁCSONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Részletek
2010-10-02 Turul Kupa Részletek
2010-10-02 Turul Kupa Részletek
2010-09-18 - 2010-09-19 V.Dél Csillag Kupa Részletek
2010-09-04 Magyar Felnőtt Utcai Bajnokság Részletek
2010-08-21 Savaria Kupa Részletek
2010-08-14 Jász Kupa Részletek
2010-08-01 - 2010-08-09 Junior és Kadett Európa Bajnokság Részletek
2010-07-29 - 2010-07-31 Junior és Kadett Európa Baknokság Részletek
2010-07-10 - 2010-07-11 JUNIOR ORSZÁGOS BAJNOKSÁG Részletek
2010-06-12 - 2010-06-13 Benátky Részletek
2010-06-05 - 2010-06-06 Wörgl Részletek
2010-05-29 Diákok Görkoris Olimpiája- Országos Döntő Részletek
2010-05-11 Diákok Görkoris Olimpiája Részletek
2010-05-09 13.Raiffeisen-Inline -Stadthalbmarathon Részletek
2010-05-06 Kengurul:)) Részletek
2010-04-23 - 2010-04-25 32. Kritérium Gross Gerau Részletek
2010-04-17 - 2010-04-18 IV.DÓM KUPA Részletek
2010-03-20 Fedettpályás Tatabánya Részletek
2010-02-20 I.Homokhát Kupa Részletek
2010-01-01 2010-es versenynaptár Részletek
2009-10-03 - 2009-10-04 Magyar Utcai Bajnokság - Magyar Kupa IV. forduló Részletek
2009-09-19 IV. Dél-Csillag Ifj. Kupa - Magyar Felnőtt Bajnokság Részletek
2009-09-16 - 2009-09-27 Junior és Felnőtt Világbajnokság Részletek
2009-08-22 Magyar Kupa III. forduló Részletek
2009-07-29 - 2009-08-08 Kadett, Junior és Felnőtt EB Részletek
2009-07-11 - 2009-07-12 Magyar Junior Bajnokság - Magyar Kupa II. forduló Részletek
2009-06-29 - 2009-07-03 Válogatott Edzőtábor Részletek
2009-06-27 Magyar Kupa I. forduló / Magyar Junior Bajnokság Részletek
2009-06-20 - 2009-06-21 Nemzetközi Gyorsasági Görkori Verseny Részletek
2009-06-15 - 2009-06-19 Tornádó Edzőtábor Nagy-és Középső csoport Részletek
2009-06-13 Kadett és Ifjúsági Félmarathon Európa-Kupa Részletek
2009-06-06 - 2009-06-07 Nemzetközi Gyorsasági Görkori Verseny Részletek
2009-05-30 3. Válogatott összetartás Részletek
2009-05-29 Diákolimpia Országos Döntő Részletek
2009-05-23 - 2009-05-24 Nemzetközi Kritérium Részletek
2009-05-15 - 2009-05-16 2. Válogatott összetartás Részletek
2009-05-06 - 2009-05-08 Megyei Diákolimpia Részletek
2009-04-24 - 2009-04-26 31. Nemzetközi Kritérium Verseny Részletek
2009-04-18 - 2009-04-19 III. Dóm - VSI Kupa Részletek
2009-04-03 - 2009-04-04 1. Válogatott összetartás Részletek
2009-04-02 Kengurul 2009 Részletek
2009-03-21 Teremkupa III. Ügyességi- és Sprint Bajnokság Részletek
2009-02-21 Teremkupa II. Ügyességi- és Sprint Bajnokság Részletek
2009-01-24 I. TEREMKUPA-RÖSZKE (Szeged) Gyorsasági –és Ügyességi Fedettpályás Görkorcsolya Bajnokság Részletek
2009-01-01 VERSENYNAPTÁR 2009. !!!!!!! Részletek
2009-01-01 - 2010-12-31 2010-es versenynaptár tervezete Részletek
2008-10-04 Magyar Utcai Bajn. Részletek
2008-09-20 Dél Csillag Kupa Részletek
2008-09-04 - 2008-09-09 Junior és felnőtt VB Részletek
2008-08-16 Felnőtt OB Részletek
2008-08-09 Savária Kupa Magyar Kupa III. Részletek
2008-07-20 - 2008-07-26 Felnőtt EB Részletek
2008-06-28 - 2008-06-29 Nemzetközi verseny Részletek
2008-05-11 Half Marathon EC Részletek
2008-05-07 Szeged Városi Diákolimpia Részletek
Vissza az oldal tetejére

2017-03-10 - 2017-03-12 Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Részletek
2016-03-04 - 2016-03-06 Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Részletek
2016-02-27 - 2016-02-28 Nagypályás Junior Országos Bajnokság Részletek
2016-01-26 Nagypályás Összetett Országos Bajnokság Részletek
2015-02-20 - 2015-02-22 Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia Országos Döntő Részletek
2015-02-14 - 2015-02-15 Frillensee Cup Részletek
2015-01-03 - 2015-01-04 Nagypályás junior összetett bajnokság Részletek
Vissza az oldal tetejére

2016-03-24 - 2016-03-26 Ferre Spruyt Workshop Részletek
2015-06-19 - 2015-06-21 European Challenge EK. 5. Részletek
2015-03-20 - 2015-03-22 Paolo Marcelloni Workshop Részletek
2013-09-28 - 2013-09-29 Magyar Felnőtt Országos Bajnokság Részletek
2013-09-13 - 2013-09-15 European Cup Final Szeged Részletek
2013-08-21 - 2013-08-31 Junior A-és Felnőtt Világbajnokság Részletek
2013-08-17 - 2013-08-18 Európa Kupa Oostende Részletek
2013-07-11 - 2013-07-13 Kadett -és Junior B Európa Bajnokság Részletek
2013-06-29 - 2013-07-06 Junior A és Felnőtt Európa Bajnokság Részletek
2013-06-22 - 2013-06-23 Junior Országos Bajnokság Részletek
2011-08-12 - 2011-08-14 EURÓPA KUPA /Oostende Részletek
2011-04-02 - 2011-04-02 DÓM KUPA Részletek
2011-03-12 Tatabánya Fedettpálya Részletek
2011-02-19 - 2011-02-20 Prága Fedettpálya Részletek
2010-05-22 - 2010-05-23 Orlicza Nemzetközi Verseny Lengyelországban Részletek
2008-06-23 - 2008-06-26 Válogatott összetartás (EB Keret) Részletek
2008-06-16 - 2008-06-20 Edzőtábor Feri és Erika Csapat (Nagyok, közepesek) Részletek
2008-06-09 - 2008-06-20 Edzőtábor Feri Csapat (Nagyok) Részletek
Vissza az oldal tetejére

2008-06-30 - 2008-07-30 Pihenő Részletek
Vissza az oldal tetejére

2015-08-14 - 2015-08-16 Flanders Grand Prix- EK. 7. Részletek
2015-06-27 - 2015-06-28 Bellusco EK. 6. Részletek
2015-06-06 - 2015-06-07 Wördl - EK. 4. Részletek
2015-05-08 - 2015-05-10 Mechelen EK. 3. Részletek
2015-04-24 - 2015-04-26 37. Speedskating-Kriterium -Gross Gerau - EK. 2. Részletek
2015-04-17 - 2015-04-19 Geisingen - EK. 1. Részletek
2010-05-15 - 2010-05-16 Rollsporttage Gera Részletek
Vissza az oldal tetejére

Régebbi versenyek

Megosztás

img
A MOGSZ szakembereinek szavazatai alapján 2016-ban az év edzője: Kéri Ferenc, utánpótlás sportolói Kopilovic Eleonóra és Szögi Tamás, utánpótlás edzője: Németh Tibor (Tatabánya). Az Év férfi görkorcsolyása Iványi Tamás, női görkorcsolyása pedig Gardi Dominika.

Újdonságok
Nagypályás jegesek! Sipirc a sportorvoshoz! Január 13-ig kérem a kék könyveket, hogy tudjak nevezni!!!
2016.01.10
Sportolói igazolás a letöltések között! Gyertek pecsételtetni és aláíratni!
2012.09.23
MINIK! Aki hallja adja át.. Jövőhéten azaz július utolsó hetében szünetet tartunk. 1 hét pihi után augusztusban folytatódnak az edzések!!!! Addig is mindenkinek jó nyarat. Az Európa Bajnokságon lévőknek pedig tesséék nagyon nagyon szorítani!! Eszter, Niki, Orsi
2011.07.21
Minik! Szombaton (04.16.) Az Intersport előtt bemutatót tartunk! (Napfény park) A bemutató 13:00-kor kezdődik DE a gyülekező fél egy és háromnegyed egy között van. Kori,védők,sisak. Aki csak tud jöjjön, hogy megmutassuk milyen ügyesek vagyunk :) Eszter
2011.04.15
Minik! Ha véletlenül esne az eső kedden vagy csütörtökön (ami kizárt.. ), akkor a Napos úti tornaterembe gyertek! (Izabella hídon át, első lehetőségnél jobbra.. és az utca végén a bal oldalon van az iskola :) ) Az időpont maradt.. 6-7-ig, de ha lehet már háromnegyed 6ra gyertek, hogy időben kezdhessünk!! Addig is mindenki erősen szorítson, hogy süssön a nap.. mert ugye Szombaton verseny.. :)
2011.03.28
Összes újdonság megtekintése

A Tornádó Team görkorisai hálásan megköszönik mindenkinek, aki adója 1%-ával a csapatot támogatta
Adószám:18466553-1-06
Támogatásokat az év folyamán egyéni szponzorként, vagy a csapat támogatójaként az 57400217-11087917 számú bankszámla számon fogadjuk köszönettel.